Hoş geldiniz. Qingdao Shengjie Disinfection and Purification Equipment Co., Ltd.

El Hijyeni İstasyonu

Kalite Gıda ve İlaç Alanları İçin Temassız El Hijyeni İstasyonu 304 Paslanmaz Çelik Sensör Tek İstasyon Fabrika

Gıda ve İlaç Alanları İçin Temassız El Hijyeni İstasyonu 304 Paslanmaz Çelik Sensör Tek İstasyon

Sensörlü sabun, su, kurutma ve dezenfektanın yanı sıra üçlü kılavuz ve düşük sıvı alarmı içeren 304 paslanmaz çelikten dokunmasız el yıkama lavabosu.
Kalite Sesli Rehberli Temassız El Hijyeni İstasyonu 304 Paslanmaz Çelik 1.2 KW Güç Fabrika

Sesli Rehberli Temassız El Hijyeni İstasyonu 304 Paslanmaz Çelik 1.2 KW Güç

Sensörlü sabun, su, kurutma ve dezenfektanlı, üçlü yönlendirmeli ve düşük sıvı alarmlı, 304 paslanmaz çelikten sesli kılavuzlu el yıkama lavabosu.
Kalite Akıllı El Hijyeni İstasyonu Paslanmaz Çelik Sensörlü Sabun Kurutma Dezenfeksiyon Ünitesi Fabrika

Akıllı El Hijyeni İstasyonu Paslanmaz Çelik Sensörlü Sabun Kurutma Dezenfeksiyon Ünitesi

Sensörlü sabun, su, kurutma ve dezenfektan, üçlü yönlendirme ve düşük sıvı alarmı içeren 304 paslanmaz çelikten yapılmış akıllı el yıkama istasyonu.
Kalite 304 paslanmaz çelik el hijyen istasyonu sabun dağıtıcı ses yönlendirme ünitesi Fabrika

304 paslanmaz çelik el hijyen istasyonu sabun dağıtıcı ses yönlendirme ünitesi

Temassız sabun, su, kurutma ve dezenfektan, sesli yönlendirme ve geniş solüsyon tankına sahip, 304 paslanmaz çelikten yapılmış akıllı sensörlü el yıkama lavabosu.
Kalite Tek İstasyonlu Akıllı El Hijyeni İstasyonu 304 Paslanmaz Çelik Sensör 220V / 50Hz Fabrika

Tek İstasyonlu Akıllı El Hijyeni İstasyonu 304 Paslanmaz Çelik Sensör 220V / 50Hz

304 paslanmaz çelikten yapılmış, sensörlü su, sabun, kurutma ve dezenfektanlı, üçlü yönlendirmeli ve sıcak ve soğuk hava anahtarlamalı tek istasyonlu akıllı el yıkama lavabosu.
Kalite Büyük Kapasiteli Tank El Hijyeni İstasyonu Sensörlü Kurutma Dezenfeksiyon Duvara Monte Fabrika

Büyük Kapasiteli Tank El Hijyeni İstasyonu Sensörlü Kurutma Dezenfeksiyon Duvara Monte

Sensörlü su, sabun, kurutma ve dezenfektan dağıtımlı, düşük seviye alarmlı ve duvara monte yapıya sahip, 304 paslanmaz çelikten yapılmış büyük kapasiteli el lavabosu.
Kalite LED Işıklı ve Akıllı Sesli Üçlü Yönlendirmeli Paslanmaz Çelik El Hijyeni İstasyonu Fabrika

LED Işıklı ve Akıllı Sesli Üçlü Yönlendirmeli Paslanmaz Çelik El Hijyeni İstasyonu

Ekranlı, LED'li ve sesli komutların yanı sıra sensörlü su, sabun, kurutma ve dezenfektan dağıtımlı, 304 paslanmaz çelikten üçlü kılavuzlu el yıkama lavabosu.
Kalite A Fabrika

A

Temassız su, sabun, dezenfektan ve kurutma özellikli, duvara monte tasarımlı ve üçlü yönlendirme sistemli, 304 paslanmaz çelikten sensörlü el yıkama lavabosu.
Kalite Duvara Monte El Dezenfeksiyon İstasyonu 304 Paslanmaz Çelik Sensörlü Sabun Dağıtımlı Yıkama İstasyonu Fabrika

Duvara Monte El Dezenfeksiyon İstasyonu 304 Paslanmaz Çelik Sensörlü Sabun Dağıtımlı Yıkama İstasyonu

Sensörlü su, sabun, kurutma ve dezenfektan dağıtımlı, üçlü yönlendirme sistemli ve sıcak ve soğuk hava anahtarlamalı, 304 paslanmaz çelikten duvara monte el lavabosu.